+420 557 222 067

Individuální školení

Pokud cítíte, že by jste chtěli absolvovat školení v uzavřené skupině vašich kolegů nebo spolupracovníků, můžeme Vám pomoci. Jsme připraveni individuálně přizpůsobit veřejný seminář nebo školení. Tyto zvdělávací akce lze připravit, po dohodě s lektorem, na míru a k vaším potřebám.

 

V uzavřené skupině se tak můžete soustředit přímo na vaše témata a otázky. Můžete se lektora dotazovat na konkrétní situace, které by nebyly vhodné probírat zcela veřejně. Přínos z uzavřených seminářů a školení je vždy zaručený. Absolvováním semináře dochází k posílení společného vnímání vize a sounáležitosti celou skupinou a pozitivně se to odráží na vzájemné spoluprácia následných výsledcích.

 

Pokud máte téma, které by vaší skupině kolegů, spolupracovníků nebo přátel pomohlo k rozvoji, vyplňte poptávkový formulář a my vám vytvoříme nabídku zahrnující uspořádání celé akce na klíč buď ve vašich prostorách nebo u nás.

 

Ze zkušenosti víme, že změna prostředí pomáhá k otevření mysli a lepšímu soustředění na vzdělávácí akci. Nedochází tolik k myšlenkám odvádějícím mysl mimo vzdělávání, což je v domácích prostorách zcela běžné.

 

Máme navázánou spolupráci s mnohými českými a slovenskými lektory, školiteli a kouči a jsme schopni vám připravit školení nebo seminář na nejlepší úrovni a v nejlepší kvalitě ve všech možných oborech. Stačí se dotázat buď formulářem a nebo telefonicky.

Proč Akademie rozvoje Lingua?

  • Uvědomujeme si důležitost celoživotního vzdělávání a chceme jej přiblížit každému
  • Naši lektoři učí jen ve svém životě zrealizované dovednosti = žádná teorie
  • Dokážeme přizpůsobit semináře vaší konkrétní potřebě a situaci
Ohlasy našich návštěvníků:

Bylo to pro mě jako probuzení, jelikož jsem o tom už hodně věděla, ale ne a ne si to připustit k srdci. Moc se těším na další semináře.

Lenka Pauzová

seminář: Uvolnění strachu