+420 557 222 067

Lektoři

Víme, že kvalita lektrorů se nepozná jenom správným uhlazeným vystupováním a schopností poutavě prezentovat. Zorientovat se na poli lektorů a vybrat pro vás ty největší kapacity je úkol nelehký a také velmi zodpovědný. Je to zodpovědnost právě k vám posluchačům.

 

Je mnoho lidí, kteří prezentují informace, které dříve nastudovali z knih a na seminářích někoho jiného. My se snažíme vybírat lektory, kteří to o čem hovoří sami zažili nebo zažívají na své kůži. Mají ve svém životě zrealizováno to, co sami učí. A to je asi nejdůležitější vlastnost, kterou má lektor mít.

 

Věříme, že na našich akcích poznáte rozdíl, kdy bude lektor učit jen to, co sám zažil a nebude to jen suchá teorie. Podívejte se na některé lektory, se kterými u nás můžete potkat.

 

 

Magda Křepelková

 

Spisovatelka, lektorka, terapeutka. Od roku 2005 absolvovala celoroční reiki školy vedené pomocí oshových technik. Dále tantrické kurzy pro ženy - cvičení Mohendžodáro u M. Sičové. V současné době ji nejvíce motivuje Miranda Gray a  Surya Cinzia Donnoli - italská lektorka, která do Čech přináší Tanec Luny.

 

Propojení tance, šamanismu, ženského menstruačního cyklu a živlů. Magda se díky své vlastní prožité zkušenosti věnuje ženám, jejichž tématem je jídlo, přejídání, diety. Které nemají rády sebe, svoje tělo. Cestu k uzdravení a ke zdravému vztahu k sobě vidí jako mozaiku souvisejících ženských témat. Při seminářích kombinuje práci s tělem, tancem s dechovými technikami. Dále pracuje s podvědomím, myšlením a to slovem nebo malbou. V Brně poskytuje soukromé terapie a energetické ošetření. Píše podpůrné texty a v r. 2011 jí vyšla kniha Příběh ženy. Její texty se vyznačují velkou otevřeností. Momentálně připravuje léčivé povídky na téma ženské sexuality. Více najdete na www.zenyvpohode.cz.

 

 

Ladislav Špaček

 

Ladislav je příkladem u naší společnosti pro nejazykové semináře, které vede již řadu let. Původní profesí se stal pedagogem, později si ho veřejnost ale měla možnost zapamatovat jako bývalého mluvčího exprezidenta Václava Havla a především jako předního odborníka na etiketu, kterou rovněž učí na svých seminářích.

 

V jeho přednáškách se pravidelně dozvíte, jak se správně chovat ve společnosti, stolovat a v neposlední řadě - jak se oblékat. Protože, jak všichni víme, vyšší smetánka má vytříbený vkus.

 

 

Ing. arch. Alena Vychodilová

 

Vystudovala jsem fakultu architektury VUT v Brně (1985) a od té doby dobu se věnuji navrhování staveb, interiérů a územnímu plánování.   Od r.1998 se intenzivně zabývám „věcmi mezi nebem a zemí“. Všechny esoterické kurzy považuji za určitou formu rekvalifikace. Nejdříve jsem je spojovala se svou profesí, později jsem objevila i jiné své talenty. Je to především schopnost porozumět skrytému světu podvědomí a důvodům, proč se něco děje tak, jak se děje. Mojí doménou se stala automatická kresba. Je to pro mě nástroj k „vidění“ energií a k jejich přeměně.

 

Moje činnost spojuje psychologii, vnitřní vhled a práci s energiemi, Pracuji s lidmi individuálně i skupinově - mou terapeutickou praxí i kurzy prošly doposud stovky lidí. Celou svou práci zaměřuji na propojení duchovního a materiálního. Hledám ty nejjednodušší cesty jak si prostřednictvím snadno zvládnutelných technik zlepšit život v jakékoliv oblasti. Máte-li zájem naučit se automatickou kresbu, nebo využít jiných možností, které nabízím, navštivte mé webové stránky www.automaticky.cz, kde najdete aktuální informace i kontakt.

 

 

Monika Měchurová

 

Jmenuji se Monika Měchurová, je mi 37 let a nastíním Vám něco málo o své práci. Zajímám se o to, jak lidé žijí. Co je obklopuje a jaký to má na ně vliv. Spousta lidí není šťastných. Dlouho jsem hledala svoji vlastní cestu a vším, čím jsem prošla, zapadá do mozaiky, ze které teď vycházím. Mým posláním je tvořit vám lidem šťastné domovy. Naučím vás, abyste se sami dokázali léčit. Vyléčili si prostor kolem sebe, své tělo i duši...


Všechny tyhle informace máte v sobě. My je spolu pouze oprášíme a uvedeme v život. Sami budete překvapeni, jak je to jednoduché a jak rychle vše funguje. Pracuji s krystaly, s mentální energií, s barvami a s anděly. Žijete proto, abyste byli šťastní!

 

Těším se na setkání, Monika.

 

Mgr. Petr Vladyka

 

Věnuji se již téměř 20 let psychologii, nedirektivní psychoterapii a alternativnímu učení. V posledních letech jsem vedl VŠ semináře na téma "Moderní, zážitkové a alternativní přístupy ve výuce", celostátní akreditované výcviky učitelů a psychologů. Uplatňuji tzv.pravohemisferické procesy, které jsou několikrát účinnější, ať už v praxi učení a zapamatování, tak použití pro navigaci ve věcech osobních, či rozhodování v důležitých věcech.

 

Pro ty, kdo jsou na začátku cesty, nejdříve považuji za důležité poznat sebe, své reakce, kanály vnímání a základní zákonitosti, které jsou sice dostupné ve spec. oblastech neurologie a moderní psychologie, nejsou ale obecně známy a propojené a už vůbec s nimi nepočítá tradiční vzdělávací systém. Na dalších stupních doporučuji propojovat tyto "zemské aspekty" s esoterickými principy, což se již děje spontánně třeba na poli kvantové fyziky. Je ale důležité toto spojení přenést do praktického života.

 

Zrovna dnešní doba a vyšší energie kladou na člověka vyšší nároky a tlačí na změny v našem životě. A čím více vzdorujeme, tím to může být bolestnější. Je potřeba odhodit vše nepotřebné, staré vzorce a ulpívání, a nalaďovat se na své vyšší já i na vyšší principy všude kolem. Doba se zdá složitá, věci ale mohou fungovat neuvěřitelně jednoduše, a dost rychle, některé téměř hned!

 

 

Veronika Cafourková

 

Narodila jsem se do rodiny, která po generace pracovala s energiemi a vědomostmi, o nichž se za totality nemohlo veřejně mluvit, a už vůbec ne je studovat. Rostla jsem po boku stařenky – vědmy a bylinkářky. Pochopila jsem, jak funguje podvědomí, učila se vnímat vědomí a rozeznat nadvědomí. Cítila jsem se vedena jinou cestou. Věnovala jsem se studiím astrologie, psychologie a semiopsychologie.

 

Dnes je mi 40 let a já za 20tiletou praxí astrologa vnímám, jak jsme energicky se vším kolem sebe propojení a kde jsou odpovědi na zázraky. Prostřednictvím médií a působením 8 let v rozhlasových stanicích a TV jsem mohla oslovit ty, kdo chtějí více svému životu rozumět. Lidé u mne nacházejí odpovědi, proč se nám děje to či ono, k čemu máme sklony, jaké máme touhy i proč nám nefungují partnerské vztahy. Věřím, že své odpovědi na mých přednáškách najdete i Vy.

 

 

Lukáš Gregor

 

O správu svého času jsem se začal zajímat tehdy, když mě práce na desítkách projektů nejen zatěžovala, ale také oddalovala od odpočinku, a když jsem si uvědomil, že většinu mého dne zabírají úkoly, které neměly nic společného s tím, co doopravdy chci dělat. Nejprve jsem se naučil používat metodu GTD, abych následně a to už ve fázi své zklidněné mysli začal více uvažovat nad vlastními hodnotami a cíli. Plánování se mi stalo kompasem v mém životě.

 

Přednáším na vysoké škole, podnikám, působím jako publicista a bloger a mám za sebou produkci pořadu pro celostátní televizi. Vedu katedru na zlínské Fakultě multimediálních komunikací, působím jako šéfredaktor serveru „Mít vše hotovo.cz“. V roce 2011 jsem napsal čtyři knihy a mezi mé další činnosti patří také lektorování o managementu života a času.

 

 

Ing. Jaroslav Dvořák

 

Jsem zkušený lektor, kouč a konzultant s dlouholetou praxí v obchodní činnosti a vedení týmů v korporátní sféře.  Přednáším a konzultuji od roku 1996, řídil vzdělávací agenturu.

 

Zaměřuji se především na rozvoj obchodníků a jejich vedoucích v kurzech orientovaných na obchodní dovednosti a vedení týmu. Mojí silnou stránkou je především originalita a forma kurzů, které vedu. Pracuji s  vtipem, nadhledem, využívám množství příkladů z praxe, využívám metodu zážitků, her. Žádná suchá teorie, ale především orientace do praxe účastníků kurzů, mnoho tréninku a případových situací, to vše zabaleno do neformální, přátelské a veselé atmosféry. Mé kurzy hodnotí účastníci jako „výživné a šťavnaté“.

 

 

Miroslav Pavel

 

Věnuje se firemnímu vzdělávání (má absolvován kurz 'Kvalifikovaný lektor vzdělávání dospělých v České a Slovenské republice' při Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci), systemickému koučování a supervizím (dva systemické výcviky), osobnostnímu rozvoji (jak být sám sebou, jak žít spokojenější život, jak něco ve svém životě změnit...) a tématům svobody v práci a vědomého businessu.

 

Na pozadí jeho práce je vždy nabídka pomoci při zplnomocňování druhých lidí k tomu, aby byli sami sebou, více kompetentní a odpovědní. Preferuje vnitřní motivaci před vnější, hledání win/win strategií, rozvoj partnerské respektující komunikace atp. Rád také pomůže firmám s přechodem od nevědomé kultury k vědomé (vědomý business), k vědomému leadershipu a k větší svobodě v práci jako prostředku k dosažení vyšších a trvalejších výsledků firmy.

 

 

Marek Spurný

 

Absolvoval jsem pedagogické vzdělání, učil jsem odborné předměty se specializací na sdělovací techniku. Svou manažerskou dráhu jsem realizoval ve společnosti MINOLTA (marketingový ředitel, 1991-1997), později jsem řídil marketingovou a reklamní agenturu a pečoval o mezinárodní klienty v Praze, Brně a Bratislavě, ale také v Rakousku.


Od roku 2000 se věnuji vzdělávání dospělých. Mojí specializací jsou oblasti manažerských, obchodních, komunikačních a prezentačních dovedností. V roce 2002 jsem byl spoluzakladatelem společnosti FranklinCovey v Česku a na Slovensku, jako senior master trainer jsem 10 let vedl rozvojové programy pro klienty, kterými byly velké mezinárodní i menší tuzemské společnosti (reference na vyžádání). V současnosti se specializuji na intenzivní programy především z oblasti osobní efektivity a komunikace. A řada manažerů a podnikatelů využívá také mou cílenou podporu kouče nebo mentora. http://www.marekspurny.cz

 

 

Lenka Ševčíková

 

Lenka Ševčíková je maminkou 4 kluků a spokojenou manželkou. Lenka je též autorkou knihy Sluneční příběhy a dále autorkou vznikajícího projektu www.poradimeonline.cz, sebekoučovacích kartiček 36 principů života v hojnosti. Miluje svoji rodinu, lidi, příběhy, souvislosti a lásku.


V současnosti po třinácti letech práce na sobě je vděčná za cestu, kterou v životě prošla, protože se hodně naučila, pochopila a poznala. Prostřednictvím své tvorby předává svá poselství i poznání světu, všem, kteří chtějí. Při smrti své sestry slíbila, že na počest jejího života udělá ze svého života, i života lidí, kteří o to stojí, ten nejkrásnější a nejlepší, jakého jsme schopni. Svůj slib plní.

 

 

Alžběta MatiášováAlžběta Matiášová

 

Již deset let se věnuji hloubkovému homeopatickému léčení. Práce s klienty mě postupně přivedla i k jiným terapiím jako je kineziologie, dialoque voice, rodinné konstelace, práce s esencemi, metody rekapitulace. Každopádně jsem homeopatii stále věrná. Je to velmi hluboká, neuvěřitelně osvobozující léčba, která Vás skokově posune ve Vašem osobním rozvoji dál. Výhodou homeopatie oproti jiným terapiím zůstává, že lék působí celé týdny a měsíce a Vy díky jeho působení získáváte zdravý pohled na svůj život, což se Vám automaticky projeví i na Vašem těle. Více na www.homeopatie-brno.ic.cz

 

Jednou důležitou součástí homeopatie je akutní homeopatické léčení. Co to je? Když máte kašel, rýmu, angínu, chřipku, záněty…nemusíte brát antibiotika a jiné chemické léky. Můžete se naučit, jak si vybrat homeopatický lék, který když ho dobře zacílíte, Vám pomůže změnit Vaši bolest během pár minut či vteřin. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit. Opravdu to funguje. Více na www.domacihomeopatie.cz

 

 

Alexandra Hubáčková, MA, Ph.D.Alexandra Hubáčková

 

certifikovaná koučka s více než dvacetiletou zkušeností lektorské práce, absolventka několika mezinárodně akreditovaných koučovacích programů kanadské Erickson College. Pracuje s manažery, leadry a jejich týmy, kteří se chtějí posunout na vyšší úroveň, kteří chtějí přejít most mezi místem, kde jsou teď a kde chtějí být. Alexandra věnuje hodně času práci se studenty, učila na univerzitách v České republice (Univerzita Palackého v Olomouci, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně) a v USA (University of Colorado). Pro své studium na Durham University ve Velké Británii získala stipendium Britské ambasády, Chevening Scholarship, a pro výzkum a studium v USA Fulbrightovo stipendium. Je autorkou monografie, odborných článků a překladů.

 

Je přesvědčená o tom, že Walt Disney měl pravdu, když říkal: "Jestli si to dokážete vysnít, dokážete to i uskutečnit".

 

 

Šárka LitošováŠárka Litošová

 

Provádím hloubkově léčebná terapeuticko-duchovně-poradenská sezení. Ve své práci využívám poznatků z oblasti práce s hlubokými emocemi, psychologie, práce s podvědomím, léčení vysokovibrační vesmírnou energií, očistný fialový plamen nanebevzatého mistra saint germaina, nanebevzatých mistrů, archandělů. Každá léčebná energetická terapie je individuální a citlivě vedena dle potřeb klienta.

 

Při energetických terapiích jsem mimosmyslově vedena svým vyšším já, zdrojem a nanebevzatými mistry. Součástí léčebné energetické terapie a konzultace jsou i metapsychická čtení klienta a následná sdělení, vize, v některých případech je pro klienta nutná hluboká léčivá regresní terapie, aby se zbavil svých omezení a bloků v životě.

Proč Akademie rozvoje Lingua?

  • Uvědomujeme si důležitost celoživotního vzdělávání a chceme jej přiblížit každému
  • Naši lektoři učí jen ve svém životě zrealizované dovednosti = žádná teorie
  • Dokážeme přizpůsobit semináře vaší konkrétní potřebě a situaci
Ohlasy našich návštěvníků:

Bylo to pro mě jako probuzení, jelikož jsem o tom už hodně věděla, ale ne a ne si to připustit k srdci. Moc se těším na další semináře.

Lenka Pauzová

seminář: Uvolnění strachu